Michael Kors MK1120-10148G-62 Mk1120 62 10148g okulary przeciwsłoneczne salt lake city
Miniaturka
Michael Kors Mk1120 62 10148g okulary przeciwsłoneczne salt lake city
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Motyl
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
62mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
62mm
Gradient
wielkość Most
16mm