Michael Kors MK1081-10148G-56 Okulary przeciwsłoneczne Delphi Mk1081 56 10148g
Miniaturka
Michael Kors Okulary przeciwsłoneczne Delphi Mk1081 56 10148g
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 18 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
podobne produkty
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Inny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Gradient
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Inny
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
technologia obiektywu
Gradient
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
18mm