Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Rua 56 gs mf7 okulary przeciwsłoneczne rua
Miniaturka
Jimmy Choo Rua 56 gs mf7 okulary przeciwsłoneczne rua
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 5 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
 Oficjalny dystrybutor
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Szary
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Motyl
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Okres gwarancji
2 lata Producent
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Okres gwarancji
2 lata Producent
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
18mm