Jimmy Choo LILI-S-2M2-58 Lili 58 s 2m2 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Jimmy Choo Lili 58 s 2m2 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
W magazynie, 2 do kupienia
Zamów w ciągu 6 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
 Oficjalny dystrybutor
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Palić
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Gradient
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Okres gwarancji
2 lata Producent
Rozmiar oczu
58mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
145mm
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Okres gwarancji
2 lata Producent
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
58mm
Palić
Gradient
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
16mm