Jimmy Choo JIMENA-S-06J-60 Okulary przeciwsłoneczne Jimena 60 s 06j
Miniaturka
Jimmy Choo Okulary przeciwsłoneczne Jimena 60 s 06j
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Okres gwarancji
2 lata Producent
Rozmiar oczu
60mm
wielkość Most
12mm
Długość Temple
145mm
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Okres gwarancji
2 lata Producent
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
60mm
Gradient
wielkość Most
12mm