Isabel Marant IM0108-G-S-SCL-52 Im0108 52 gs scl okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Isabel Marant Im0108 52 gs scl okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Dwutonowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Palić
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
23mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Rozmiar oczu
52mm
Palić
wielkość Most
23mm