Isabel Marant IM0107-G-S-SCL-53 Im0107 53 gs scl okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Isabel Marant Im0107 53 gs scl okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu godziny do szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Dwutonowy
kształt ramy
Geometryczny
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Palić
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
22mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Geometryczny
Rozmiar oczu
53mm
Palić
wielkość Most
22mm