Isabel Marant IM0077-G-S-Z6V-56 Im0077 56 gs z6v okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Isabel Marant Im0077 56 gs z6v okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 9 minuta szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Dwutonowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
18mm