Isabel Marant IM0075-S-807-57 Im0075 57 s 807 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Isabel Marant Im0075 57 s 807 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 18 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Monday 18 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Palić
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
57mm
Palić
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
18mm