Isabel Marant IM0074-G-S-086-49 Im0074 49 gs 086 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Isabel Marant Im0074 49 gs 086 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
49mm
wielkość Most
29mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
49mm
wielkość Most
29mm