Guess GF0426-53F-61 Gf0426 61 53f okulary przeciwsłoneczne fabryczne
Miniaturka
Guess Gf0426 61 53f okulary przeciwsłoneczne fabryczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Beżowy / Brązowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Motyl
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Róża
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
14mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Beżowy / Brązowy
Kolor szkieł
Róża
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
61mm
Gradient
wielkość Most
14mm