Guess GF0402-32F-52 Gf0402 52 32f okulary przeciwsłoneczne fabryczne
Miniaturka
Guess Gf0402 52 32f okulary przeciwsłoneczne fabryczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
18mm