Guess GF0395-57B-60 Gf0395 60 57b okulary przeciwsłoneczne fabryczne
Miniaturka
Guess Gf0395 60 57b okulary przeciwsłoneczne fabryczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Pomarańczowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Motyl
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Fioletowy
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
60mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
130mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
130mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Pomarańczowy
Kolor szkieł
Fioletowy
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
60mm
Gradient
wielkość Most
17mm