Escada SESC13F-0K07-54 Sesc13f 54 0k07 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Escada Sesc13f 54 0k07 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
17mm