Escada SESB75F-579-59 Sesb75f 59 579 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Escada Sesb75f 59 579 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Srebro
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Szary
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
13mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Srebro
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Metal
Rozmiar oczu
59mm
wielkość Most
13mm