Escada SESA58F-A02W-54 Sesa58f 54 a02w okulary przeciwsłoneczne
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Panthos (Filiżanka Herbaty)
Kolor szkieł
Niebieski
Most lub Pad
Podkładka
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
22mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Panthos (Filiżanka Herbaty)
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
22mm