Escada SESA50F-G21R-51 Sesa50f 51 g21r okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Escada Sesa50f 51 g21r okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Zielony
technologia obiektywu
Migać
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
51mm
Migać
wielkość Most
20mm