Escada SESA47F-0A01-56 Sesa47f 56 0a01 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Escada Sesa47f 56 0a01 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Motyl
Kolor szkieł
Fioletowy
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
13mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Fioletowy
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Metal
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
13mm