Escada SESA46F-A01B-56 Sesa46f 56 a01b okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Escada Sesa46f 56 a01b okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Srebro
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Srebro
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm