David Beckham DB7005-S-807-57 Db7005 57 s 807 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
David Beckham Db7005 57 s 807 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Palić
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Gradient
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
57mm
Gradient
Palić
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm