Carrera CARRERA1011-S-807-52 Carrera1011 52 s 807 okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Czerwony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
22mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Czerwony
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
22mm