Carrera CA8056-S-900-51 Ca8056 51 s 900 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carrera Ca8056 51 s 900 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Przezroczysty / Półprzezroczysty
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Migać
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
22mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
51mm
Migać
wielkość Most
22mm