Carolina Herrera SHE742-700G-50 She742 50 700g okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carolina Herrera She742 50 700g okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czarny
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Beżowy
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Beżowy
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
50mm
Gradient
wielkość Most
20mm