Carolina Herrera HER0136-S-K4G-55 Her0136 55 s k4g okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carolina Herrera Her0136 55 s k4g okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 2-4 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Tuesday 19 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czerwony
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Motyl
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Gradient
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czerwony
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Motyl
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
55mm
Gradient
wielkość Most
20mm