Carolina Herrera CH0070-S-LHF-56 Ch0070 56 s lhf okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carolina Herrera Ch0070 56 s lhf okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Czerwony
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Czerwony
technologia obiektywu
Gradient
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
56mm
Gradient
wielkość Most
20mm