Carolina Herrera CH0062-S-E53-57 Ch0062 57 s e53 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carolina Herrera Ch0062 57 s e53 okulary przeciwsłoneczne
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 5 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
19mm