Carolina Herrera CH0046S-WOI-56 Ch0046s 56 okulary przeciwsłoneczne woi
Miniaturka
Carolina Herrera Ch0046s 56 okulary przeciwsłoneczne woi
Uzyskaj dodatkowe 10% zniżki z kodem: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Dostępny
W magazynie w 4-6 Days
Dostawa szacowany do Zjednoczone Królestwo przez Wednesday 20 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Darmowe UK dostawy
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Kolor ramy
Niebieski
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Niebieski
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Rozmiar oczu
56mm
Gradient
wielkość Most
21mm