Carolina Herrera CH0045-S-C1H-57 Ch0045 57 s c1h okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carolina Herrera Ch0045 57 s c1h okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Szylkret
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Rozmiar oczu
57mm
Gradient
wielkość Most
18mm