Carolina Herrera CH0034-S-J5G-64 Ch0034 64 s j5g okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Carolina Herrera Ch0034 64 s j5g okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
64mm
wielkość Most
13mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
64mm
wielkość Most
13mm