Calvin Klein CKNYC1874S-100-57 Cknyc1874s 57 100 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Cknyc1874s 57 100 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Biały
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Fioletowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
16mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Biały
Kolor szkieł
Fioletowy
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
57mm
wielkość Most
16mm