Calvin Klein CKNYC1872S-244-54 Cknyc1872s 54 244 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Cknyc1872s 54 244 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szylkret
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Szylkret
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm