Calvin Klein CKJ165S-020-53 Ckj165s 53 020 jeansowe okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ckj165s 53 020 jeansowe okulary przeciwsłoneczne
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 15 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Srebro
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Aviator / Navigator
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Pomarańczowy
technologia obiektywu
Lustro
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Zasięg
UPC
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Srebro
Kolor szkieł
Pomarańczowy
kształt ramy
Aviator / Navigator
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
53mm
Lustro
wielkość Most
17mm