Calvin Klein CK5940S-318-50 Ck5940s 50 318 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck5940s 50 318 okulary przeciwsłoneczne
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 7 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Zielony
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Zielony
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
19mm