Calvin Klein CK5916S-412-52 Ck5916s 52 412 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck5916s 52 412 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Palić
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
52mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
52mm
Palić
wielkość Most
18mm