Calvin Klein CK5910S-502-53 Okulary przeciwsłoneczne Ck5910s 53 502
Miniaturka
Calvin Klein Okulary przeciwsłoneczne Ck5910s 53 502
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 14 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Zielony
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
15mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
15mm