Calvin Klein CK5909S-438-51 Ck5909s 51 438 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck5909s 51 438 okulary przeciwsłoneczne
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 15 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Brązowy
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
18mm