Calvin Klein CK5425S-610-50 Okulary przeciwsłoneczne Ck5425s 50 610
Miniaturka
Calvin Klein Okulary przeciwsłoneczne Ck5425s 50 610
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 12 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czerwony
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Żółty
technologia obiektywu
Lustro
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
50mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
135mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Czerwony
Kolor szkieł
Żółty
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
50mm
Lustro
wielkość Most
18mm