Calvin Klein CK5412S-539-48 Ck5412s 48 539 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck5412s 48 539 okulary przeciwsłoneczne
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 5 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Fioletowy
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Kolor szkieł
Żółty
technologia obiektywu
Lustro
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
48mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Fioletowy
Kolor szkieł
Żółty
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
48mm
Lustro
wielkość Most
20mm