Calvin Klein CK5412S-403-48 Ck5412s 48 403 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck5412s 48 403 okulary przeciwsłoneczne
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 12 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Lustro
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
48mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Niebieski
Kolor szkieł
Szary
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
48mm
Lustro
wielkość Most
20mm