Calvin Klein CK4358S-204-51 Ck4358s 51 204 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck4358s 51 204 okulary przeciwsłoneczne
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Brązowy
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Brązowy
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Palić
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
51mm
wielkość Most
21mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
51mm
Palić
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
21mm