Calvin Klein CK23535S-604-53 Okulary przeciwsłoneczne Ck23535s 53 604
Miniaturka
Calvin Klein Okulary przeciwsłoneczne Ck23535s 53 604
PayPal
Obecnie brak na stanie
Podaj swój adres e-mail, aby być powiadomiony, gdy tylko ten produkt będzie dostępny.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Czerwony
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Czerwony
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
145mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
18mm