Calvin Klein CK19703S-609-56 Ck19703s 56 609 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck19703s 56 609 okulary przeciwsłoneczne
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 15 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Kolor ramy
Czerwony
Kolor szkieł
Czerwony
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm