Calvin Klein CK19703S-421-56 Ck19703s 56 421 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck19703s 56 421 okulary przeciwsłoneczne
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 8 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Kolor ramy
Fioletowy
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Palić
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Fioletowy
Kolor szkieł
Niebieski
Rozmiar oczu
56mm
Palić
wielkość Most
17mm