Calvin Klein CK19703S-025-56 Ck19703s 56 025 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck19703s 56 025 okulary przeciwsłoneczne
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 17 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Szary
Materiał ramki
Octan
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Szary
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
technologia obiektywu
Palić
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
56mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Octan
Most lub Pad
Most
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
56mm
Palić
Typ ramy
Pełna Rim
wielkość Most
17mm