Calvin Klein CK19301S-201-54 Ck19301s 54 201 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck19301s 54 201 okulary przeciwsłoneczne
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 15 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Dwutonowy
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Kolor szkieł
Brązowy
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
18mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
140mm
Kolor ramy
Dwutonowy
Kolor szkieł
Brązowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
18mm