Calvin Klein CK18536S-269-55 Ck18536s 55 269 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck18536s 55 269 okulary przeciwsłoneczne
w magazynie
Tylko jedna - Więcej na zamówienie
Zamów w ciągu 15 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
Płeć
Damski
Kolor ramy
Brązowy
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Oko Kota
Kolor szkieł
Zielony
technologia obiektywu
Gradient
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
55mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
135mm
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
135mm
Kolor ramy
Brązowy
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Oko Kota
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Płeć
Damski
Rozmiar oczu
55mm
Gradient
wielkość Most
17mm