Calvin Klein CK18104S-717-49 Ck18104s 49 717 okulary przeciwsłoneczne
Miniaturka
Calvin Klein Ck18104s 49 717 okulary przeciwsłoneczne
Apple Pay
Klarna
PayPal
w magazynie
W magazynie, 4 do kupienia
Zamów w ciągu 15 godzin szacowany dostawy do Zjednoczone Królestwo przez Friday 15 May 2026.
 30-dniowy bezproblemowy zwrot
 Bezpłatne UK dostawa następnego dnia
Zapoznaj się z naszą Polityką dostaw i zwrotów.
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Złoto
Materiał ramki
Metal
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Żółty
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Most lub Pad
Podkładka
Dopasowanie
Mały
Rozmiar oczu
49mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
140mm
Dopasowanie
Mały
Długość Temple
140mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Złoto
Kolor szkieł
Żółty
kształt ramy
Okrągły / Owalny
Materiał ramki
Metal
Most lub Pad
Podkładka
Płeć
Męskie
Rozmiar oczu
49mm
wielkość Most
20mm