Arnette AN4325-27592V-54 An4325 54 27592v okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Niebieski
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Filtr obiektywu
3
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Filtr obiektywu
3
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Kolor szkieł
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Damski
Męskie
Rozmiar oczu
54mm
wielkość Most
19mm