Arnette AN4324-2863Y7-61 An4324 61 2863y7 okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Damski
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Biały
Materiał ramki
Plastikowy
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Typ ramy
Pełna Rim
Kolor szkieł
Niebieski
technologia obiektywu
Ochrona przed promieniowaniem UV
Filtr obiektywu
3
Most lub Pad
Most
Dopasowanie
Duży
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
17mm
Długość Temple
125mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Duży
Długość Temple
125mm
Filtr obiektywu
3
Gwarancja Watches2U
2 rok
Kolor ramy
Biały
Kolor szkieł
Niebieski
kształt ramy
Kwadratowe / prostokątne
Materiał ramki
Plastikowy
Most lub Pad
Most
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
61mm
wielkość Most
17mm