Arnette AN4319-2871F2-53 An4319 53 2871f2 okulary przeciwsłoneczne
Płeć
Męskie
Kolor ramy
Czarny
kształt ramy
Panthos (Filiżanka Herbaty)
Kolor szkieł
Zielony
Dopasowanie
Średni
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
20mm
Długość Temple
145mm
Gwarancja Watches2U
2 rok
EAN
Widzieć wszystko
Dopasowanie
Średni
Długość Temple
145mm
Kolor ramy
Czarny
Kolor szkieł
Zielony
kształt ramy
Panthos (Filiżanka Herbaty)
Most
Męskie
Damski
Rozmiar oczu
53mm
wielkość Most
20mm